Vážení přátelé dobrého zvuku,

I přes nedávný propad koruny zahajujeme velmi atraktivní nabídku na řadu Q od KEF. Trhákem jsou bezesporu následující:

- Q350 satin black/satin white z původní ceny 13.980kč za pár na 9.980Kč,

- nově doplněné Q350 WALNUT / 11.380Kč za pár, 

- anebo sloupový model Q750 satin black/satin white z původní ceny 31.980kč za pár na 24.980Kč,

- nově doplněné Q750 v provedení WALNUT / 26.380Kč za pár,

- zvýhodně...

Anglický AVID začínal jako výrobce mechanicky precizních gramofonů pro náročné, byť dnes už má velký přesah směrem k podobně mechanicky precizním a nekompromisním reprosoustavám, a elektronice. Nicméně analogový svět je stále tím, co je pro značku primárním zájmem - už proto, že Conrad Mass začínal v pouhých 16 letech přestavbou svého prvního gramofonu. A vidět je to mimo jiné i na vlastních přenoskách a raménkách, stejně jako...

Americká značka Nordost proslula primárně jako výrobce kabeláže a navzdory tomu, že je spojována hlavně s těmi drahými kabely, v jejím portfoliu jsou kabely až "mainstreamové", s cenami v řádu jednotek tisíc Kč. Druhou odnoží firemního katalogu jsou pak těžko zařaditelné, originální komponenty série QRT, které mají za úkol zlepšovat napájení, potlačovat vibrace a vůbec harmonizovat chod sestav.

Právě s ohledem na (trochu abstra...

Skotská značka Fyne Audio vznikla na základě mírně turbulentních událostí v jiné skotské výrobně reprosoustav - u Tannoy. Skupina obchodníků a techniků se pod tímto novým jménem rozhodla posunout osvědčené postupy dále směrem do 21. století a současným vrcholem je atypicky pojatá řada F1, které vládne model F1-12.

Atypický proto, že je pouze dvoupásmový a přitom obrovský, atypický i tím, že po vzoru zmíněné tradiční značky a vl...

Lednové vydání magazínu Stereo&Video odhalilo seznam nejlepších přístrojů za minulé období. A my máme radost :) hned dva výrobky z našeho portfolia se objevily v tomto seznamu.

Gramofonem roku se stal AVID Ingenium P&P, který je popsán jako "dospělý" gramofon. V detailním testu si odnesl hodnocení "vynikající" s plným počtem bodů. 

Pokud hledáte bezdrátový stereo reprosystém, určitě zvolte KEF LSX, který byl vybrán i samotnou re...

Přijďte se podívat na výstavu designu v Kongresovém centru Praha od 12.12. do 15.12.2019. Poprvé zde budeme vystavovat i my se značkou KEF!

Více informací o události na Facebooku či na oficiálních webových stránkách.

Upozorňujeme, že po registraci produktů KEF LSX a LS50 Wireless zákazník již neobdrží aktivační kód pro streamovací službu TIDAL na 6 měsíců. Akce je oficiálně ukončena 3. 9. 2019. Ten kdo ještě neregistroval své již zakoupené reproduktory, má poslední šanci!

Pro více informací v případě nejastností nás kontaktujte na email. Děkujeme za pochopení.

19/8/2019

Z letošní nadílky udílení cen EISA Awards asociací slučující specialisty z 29 zemí světa jsme obdrželi tři prestižní ocenění zastupujících značek v sekci HiFi. První získala loňská novinka anglického výrobce KEF a její nejvyšší model R11 z povedené řady R ocenění v kategorii nejlepší High End reprososustava 2019/2020.  Druhý kousek z produkce KEF, který zaujal 56-ti člennou komisi je moderní aktivní systém KEF LSX a byl vyhláš...

5/4/2019

Stylové aktivní bedínky KEF LSX si odnášejí tip redakce se slovy:

"Malé KEF LSX staví na základech skvělých LS50 a neméně zajímavých aktivních LS50 Wireless a transformují jejich někdy až puristicky audiofilské geny do lifestylového podoby takřka pro každého. Krásná vnější slupka, mimořádná skladnost, možnost snadno je ovládat přes příjemnou aplikaci nebo celková nenáročnost soužití jsou ty kladné stránky LSX. Z těch negativníc...

Vážení obchodní partneři, přátelé,


dovolujeme si vás pozvat na tradiční přehlídku HiFi & High End techniky: 
Audio Video Show Praha 2019

- hotel Dorint Don Giovanni, Vinohradská 2733/157a, Praha 3 - Žižkov.
- ve dnech 1.-2. března 2019, otevřeno pro veřejnost 10.00-18.00hod.
- najdete nás ve 12. patře (Mozart Room) a letos i ve 3. patře, v místnosti č. 380.
- mimojiné se můžete těšit na:

  • Představení nové značky Fyne Aud...

Please reload

Novinky

Perfect Sound Group s. r. o.

Kanceláře a sklady: Čerčanská 640/30

Sídlo: Pod Vinicí 1432/11,

143 00 Praha 4 - Modřany

IČ: 289 15 232 
DIČ: CZ28915232

C 152884 vedená u Městského soudu v Praze