top of page

19. 1. 2022

Společnost PERFECT SOUND GROUP s. r. o., která je exkluzivním distributorem značek KEF, ACCUPHASE, NORDOST, FYNE AUDIO a dalších světoznámých výrobců AV techniky, hledá vhodného uchazeče na pozici produktový, obchodní manažer.

Popis pracovní pozice:

  • prezentace a prodej produktů obchodním partnerům

  • každodenní komunikace s dodavateli a obchodními partnery

  • zodpovědnost za dosahování osobních a týmových cílů

  • uzavírání objednávek s dodavateli

  • správa přidělených značek (ceníky, komunikace, poradenství)

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání zakončené maturitou a řidičský průkaz sk. b

  • práce na pc (microsoft office)

  • zkušenosti s kalkulacemi a velkoobchodní spoluprací

  • pozitivní přístup a příjemné vystupování

  • vysoké pracovní tempo, zodpovědnost, spolehlivost a odolnost vůči stresu

  • ochota učit se novým věcem, orientace na zákazníka, týmový hráč

  • znalost AJ

  • znalost NJ výhodou

  • Hi-Fi jako hobby výhodou

Nabízíme:

  • zaměstnání v rostoucí společnosti

  • přátelský pracovní tým

  • platové ohodnocení dle výkonu

  • mobilní telefon a pracovní notebook

  • zaměstnanecké benefity (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené)

Nástup možný ihned. Místo působení Praha 4.

V případě zájmu zašlete svůj životopis s případnými referencemi na kontakt:

Matěj Kratochvíl

matej.kratochvil@perfectsoundgroup.cz

bottom of page