Novinky z našeho světa

Nové studio na Jihu Čech!

Novým prodejcem značek z našeho portfolia je poslechové studio HiFi Home Art v Týně nad Vltavou. Kromě příjemného prostředí, akustický upraveného mimo jiné také panely Sonitus Acoustics, najdete prezentaci značek AVID (Diva II SP, Pellar), Burmester (101,102), Creek (50CD, 50A, 50P), IsoTek, KEF (Reference 5, R700, LS50), Tannoy (Definition DC10Ti, Revolution XT 8F) a Nordost (série Leif/Norse 2). Více informací najdete  na www.hifihomeart.cz

 

 

Ludvík Zabák

------------------------------------------

Přijměte naše srdeční pozvání a přijďte si poslechnout jedny z nejlepších reproduktorů. KEF MUON!

------------------------------------------

Produktový katalog IsoTek v českém jazyce

Pro lepší přehled v sortimentu značky IsoTek, jsme pro vás připravili českou verzi produktového katalogu.

 

Ke stažení a prohlédnutí je k dispozici zde.

 

------------------------------------------

Nordost – Made In USA

Perfect Sound Group se stal partnerem a distributorem Nordost pro Českou republiku.

 

Nordost je přední výrobce audio kabelů a příslušenství v oblasti hifi elektroniky. V r.1991 prvně zhotovil a definoval převratné ploché audio kabely, ve kterých byly použity vodiče s unikátním procesem a konstrukce původně vyvinuté pro letecký a kosmický průmysl.

Během posledních dvou dekád Nordost dospěl a jeho dnes široká produkce tvoří špičku v technickém vývoji nejen audio kabelů, ale také napájecích kabelů, video kabelů a v neposlední řadě i příslušenství pro rezonanční kontrolu vašeho hifi zařízení.

Nordost je hrdý, každý jeden z jeho kabelů je rukodělné výroby ve Spojených státech (Massachusetts) a servírován do více než 70ti zemí světa.

Zkuste spojení vaší audio-video sestavy, které jste dosud neslyšeli a neviděli. Již brzy u vybraných prodejců Perfect Sound Group.

 

Ludvík Zabák

 

------------------------------------------

Creek Audio potěšil redakci HiFi-Voice

Tradiční anglické HiFi z dílny Mike Creeka v zastoupení základních modelů integrovaného zesilovače Creek 50A a DAC/CD přehrávače Creek 50CD sklidilo plné doporučení a hodnocení redakce, která nešetřila přívlastky jako excelentní, vynikající, neuvěřitelný atd.

 

Profily přístrojů Creek Audio audio najdete zde:

 

Creek Evolution 50A: http://www.hifi-voice.com/component/content/article/2204-creek-evolution-50a.html

Creek Evolution 50CD: http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/cd-prehravace-a-transporty/2207-creek-evolution-50cd.html

 

Příjemné čtení, případně poslech Creek Audio komponentů u vybraných prodejců.

 

Ludvík Zabák

IsoTek EVO3 Initium

Novinka vstupního síťového kabelu IsoTek EVO3 Initium přináší novou úroveň poměru velmi dobrého provedení a neobyčejně férové ceny.  Initium je určen k samozřejmé výměně všech zdarma běžně dodávaných černých plastových kabelů k audio/video přístrojům, jehož provedení a špatná kvalita odpovídá co nejnižší výrobní ceně.

Osvědčená konstrukce/geometrie z vyšších modelů IsoTek byla použita i u základního síťového kabelu Initium. Vodiče 3x2mm² z čisté 99,9999% OFC mědi jsou paralelně vedeny s lehkým točením do spirály s použitím Polyethylenové/PE dielektrika. Výplň mezi jednotlivými žilami je z bavlny, která dodává kabelu vnitřní tuhost a zároveň má vynikající dielektrické vlastnosti. To celé je zabalené papírovou vrstvou. Papír zpevní předešlou konstrukci pro aplikaci flexibilního PVC obalu a s bavlněnou formou je tlumícím prvkem, který s Polyvinylchlorid/PVC pláštěm zachovává výborné izolační vlastnosti kabelu.

Poddajný, žáruvzdorný kabel Initium s průměrem 10mm je prokazatelně obrannou proti vysokofrekvenčnímu/RFI i elektromagnetickému/EMI rušení a zlepšuje zvukové i obrazové vlastnosti vašeho audiovizuálního systému. Kabel EVO3 Initium je dodávaný v běžné délce 1,5m a doporučená cena je 2.290Kč.

 

Ludvík Zabák

 

------------------------------------------ 

Nový ceník IsoTek a Bluehorizon

Nový ceník Bluehorizon a IsoTek byl pro lepší přehled a orientaci spojen v jeden. Aktuálně ho naleznete pod značkou IsoTek

 

------------------------------------------

Creek Audio – klasické HiFi z UK

Značka Creek Audio – klasické HiFi z UK nově v portfoliu Perfect Sound Group!

 

Zakladatelem a od roku 2004 opět 100% -ním vlastníkem společnosti Creek Audio je Mike Creek. Creekova stará škola poctivého zvuku ctí tradice již od roku 1981 a právem je jméno Creek Audio spojováno s přívlastkem klasický britský HiFi zvuk. Během těchto let Mike Creek získal za své výrobky mnoho ocenění nejen v rodné Anglii, ale také na mezinárodní scéně.

Aktuální nabídka Creek Audio je Evolution série řady 50 a 100, kde modely označené „A“ jsou integrované zesilovače s možností volitelných vestavných modulů a karet za příplatek, jako jsou gramofonové předzesilovače, AM/FM RDS tuner anebo DAC/digitálně analogový převodník s USB, Bluetooth a FM tunerem. Modely „CD“ nejsou pouze přehrávače, ale lze je využít i jako digitální předzesilovač a USB DAC s pěti digitálními vstupy, model 100CD navíc podporuje Bluetooth (nižší 50CD lze stejnou technologii dovybavit dodatečně za příplatek). Letošní novinka jsou modely „P“ – výkonové zesilovače v čistém designu, jehož 10mm přední panel z eloxovaného hliníku ve stříbrné či černé barvě je u všech modelů série EVOlution.

Řadu Evolution doplňuje série OBH se samostatným gramofonovým předzesilovačem s nastavením pro MM/MC přenosku a sluchátkový zesilovač, který lze využít i jako předzesilovač pro stereo systém.

 

Modely Creek Audio již brzy u vybraných prodejců.

 

Ludvík Zabák

 

------------------------------------------

KEF Reference 1 dostalo nejvyšší ocenění HiFi voice „REFERENCE“

Uvedení nové kolekce referenční řady KEF výstižně pojmenované Reference je vždy události nejen pro odbornou kritiku (model Reference 5 získal ocenění asociace EISA nejlepší High End výrobek roku 2014/2015 v Evropě), ale taky pro všechny nadšence kvalitního zvuku. Vývoj, inovace série Reference se datuje již od 1973, kdy byl uvedený první Reference Model 104. Není od věci si připomenout, že výroba legendární řady Reference probíhá po celou tu dobu na stejném místě nedaleko Maidstone v Anglii. A taky, že každý jeden pár reprosoustavy Reference ručně vyrábí jeden technik od začátku zrození až k jeho finální podobě včetně balení. Tento proces trvá 8-10 týdnů, začíná výběrem a párováním shodných měničů a končí výstupním měřením reprosoustavy, které je součástí certifikátu s grafy a podpisem zhotovitele.

 

Podrobný profil a hodnocení nejmenšího modelu KEF Reference 1 najdete na ZDE:

 

Ludvik Zabák

 

 

------------------------------------------

Dovolujeme si vás pozvat na tradiční přehlídku HiFi & High End techniky:

 

Více informací naleznete v pozvánce zde.

 

Vytvořeno systémem web-rychle.cz